Heb jij oog voor de behoefte van de ander? Hoe stem je jouw gedrag daar op af?
Heb jij oog voor de behoefte van de ander? Hoe stem je jouw gedrag daar op af? | InCompany Only
Waarom krijgen sommige mensen meer voor elkaar dan anderen? Wat is de magie van de gunfactor? 80% van de zakelijke beslissingen wordt beïnvloed door jouw persoonlijke gunfactor. Dit is het pakket aan persoonlijke kenmerken, zoals bijvoorbeeld je karakter, authentiek gedrag en interesse tonen in de ander.
Je gunfactor verhogen kan door een betere balans te zoeken tussen voelen, denken en doen. Ontdek jouw balans en krijg je inzicht in de kansen die er liggen. Ga met praktijk situaties aan de slag om te ervaren welke verdeling jouw gunfactor verhoogt.
---------------
Deze training is beschikbaar als InCompany Only
In deze training word je echt uitgedaagd om jouw gunfactor naar een hoger niveau te tillen. Dit zijn de belangrijkste onderdelen:
In het programma leer je dat de sociale component vaak een belangrijke factor is bij klanten en collega’s om tot overeenstemming te komen; belangrijker dan prijs of kwaliteit.
Je leert welke elementen te maken hebben met je gunfactor en krijgt handvatten om jouw gunfactor te verhogen.
Vanaf €695,-
Één dag
6 - 12 deelnemers
Nederlands
Theorie met praktijkoefeningen
Na deze workshop heb je meer inzicht in hoe je op originele wijze contact maakt en hoe je door goed af te stemmen op de ander, je gunfactor vergroot!
Je wilt je doelen bereiken, maar beschikt niet over de gunfactor of wilt jouw gunfactor naar een hoger level tillen. Je wilt weten hoe je op anderen overkomt en op een effectievere manier contact leren maken.
Je werkt intensief samen met je mededeelnemers die vanuit verschillende branches en bedrijfsgroottes komen. Hierdoor leer je met en van anderen.
Als je even helemaal weg bent uit je dagelijkse praktijk, zonder afleiding of dingen die ‘moeten’, kun je je pas écht concentreren op de dingen die er toe doen in de training. Kies je gewenste locatie en schrijf je in.
Trainen kan overal. Maar nergens zo impactvol als in de House of Influence; ons eigen training centre in de bossen van Oosterbeek. Hier sta jij centraal en word je leerproces optimaal ondersteund met geavanceerde techniek en speciale oefenruimtes. De HOI is onze eigen leerlocatie, speciaal ontwikkeld en ingericht om de optimale setting te cureren voor jouw ontwikkeling.
Meer informatieJe kunt hiervoor contact opnemen met onze Customer Service. Zij benaderen vervolgens één van onze trainers of adviseurs, die samen met jou naar je leerdoelen kan kijken.
Deze masterclass bouwt logischerwijs voort op het programma Inzicht in Invloed®. Je kunt dus alléén deelnemen aan de Masterclass als je eerder Inzicht in Invloed® hebt gevolgd.
Je hoeft geen laptop mee te nemen. Tijdens de training heb je beschikking over een iPad of een trainingsmap.
De grootte van de groepen verschilt. Over het algemeen zitten er tussen de 9 en 18 personen in een training. Per 9 deelnemers zal er een trainer aanwezig zijn. We weten pas een aantal weken van tevoren hoeveel mensen er precies zullen deelnemen. Mocht je graag in een grotere of kleinere groep de trainingsdagen willen volgen, dan kun je dit aangeven in het opmerkingenveld van jouw optie of aanmelding.
De tijden van de training verschillen per programma. Je vindt een globale schatting van de tijden op onze website bij de desbetreffende training. Indien je al deelnemer bent dan ontvang je het programmaoverzicht per mail, tevens zullen de tijden in de Influence HUB zichtbaar zijn.
NBA geregistreerde accountants ontvangen PE-uren voor het volgen van één van de geselecteerde programma’s. Een overzicht van deze selectie vind je op deze pagina. Staat jouw programma er niet tussen? Neem dan contact op met onze Customer Service, zij kunnen kijken wat er mogelijk is. Tijdens het inschrijven kun je aangeven dat je graag PE-uren ontvangt.
Je kunt het certificaat vanuit de Influence Hub downloaden en daarnaast eventueel ook koppelen aan je Linkedin profiel. Het certificaat is te vinden onderaan de stap ‘De Trainingsdagen’ of ‘Gebruik het in de praktijk’. Dit is afhankelijk van de training die je volgt.
Ga ervoor! Ervaar ook de impact van Verhoog je gunfactor. Kies je locatie en schrijf je in.
Weet je het bijna zeker? Claim alvast je plek voor één of meerdere trainingsdata. Wij houden deze twee weken voor je vast.
Bekijk het totaalplaatje. Ontvang een overzicht van de totale investering. Mochten er speciale regelingen zijn met jouw organisatie, dan nemen we deze gelijk mee.
Onze Customer Service staat altijd voor je klaar!